22-01-2018

Żłobek Wesołe Koziołki – gdzie jesteśmy?

Antoninek, Miłostowo, Osiedle Warszawskie, ZOO… to nasze okolice.

Jak tu jest?

Po pierwsze bezpiecznie! Nasz Żłobek mieści się na terenie osiedla domów jednorodzinnych. Budynek w którym się mieścimy znajduje się w bezpiecznej odległości od głównych ulic, otoczony lasem.

Po drugie blisko! Blisko znajduje się stacja kolejowa, pętla tramwajowa Miłostowo oraz przystanki autobusowe. Oczywiście bardzo wygodnie można dojechać do nas również samochodem. Dobrą komunikację zapewnia ulica Warszawska oraz droga krajowa 92.

 

Po drodze! Blisko Żłobka znajduje się , jezioro maltańskie, ZOO, Osiedle Warszawskie, Termy Maltańskie, fabryka Volkswagen w Antoninku, Galeria Malta oraz IKEA,  Tak więc może się okazać, że właśnie do nas masz po drodze! 

Nasza okolica jest wyjątkowa również z jeszcze jednego powodu. Liczne tereny zielone, alejki wśród drzew i skwery to doskonałe miejsca na spacery. Żłobek blisko natury – tylko u nas!  

To wszystko pomocne wskazówki, ale czy wiecie, że nasza okolica jest tak „prawdziwie” magicznie fantastyczna?

Blisko Żłobka znajduje się królestwo, które jest prawdziwym królestwem zwierząt, słonie, lwy, tygrysy, małpy. Wszystkie żyją w harmonii i spokoju, co jest prawdziwą magią. W tajemnicy możemy Wam zdradzić, że czasami udaje się porozmawiać z mieszkańcami tego miejsca. Podobno zaklęciem jakiego należy użyć jest „ZOO” – co znaczy? Tego nikt naprawdę nie wie, ale działa!

W naszej okolicy znajduje się także wodna kraina. Woda MALTA ma magiczne właściwości i jak wiemy z pewnego źródła korzystanie z tzw. term, obiektu ski czy spacery brzegiem  jeziora o tej nazwie powoduje śmiech, radość, moc energii i zdrowie – zarówno dla małych jak i dla dużych.

Kolejne jest  królestwo VW, z którego codziennie wyjeżdża kilkanaście magicznych powozów. Tworzą je czarodzieje, którzy z pomocą swoich różdżek (kluczy, młotów) kontrolują stworzenia magiczne mechaniczne by stukały, łączyły i uruchamiały!  To królestwo nazywane jest także w inny sposób, możliwe, że od króla Antonina, który mógł istnieć dawno, dawno, dawno temu…

Tak więc, jeśli Ci po drodze, jeśli jesteś blisko, jeśli zależy Ci na atrakcjach, które można odwiedzić przy okazji i „zielona” okolica ma dla Ciebie znaczenie to nasze miejsce będzie dla Ciebie idealne.