O nas

Niepubliczny Żłobek „Wesołe Koziołki” jest prywatną placówką wpisaną do rejestru żłobków w Poznaniu, świadczącą profesjonalne usługi z zakresu opieki nad dziećmi w wieku od 6 mcy do 3 lat. Z możliwością przedłużenia pobytu dziecka do 4 lat.
Do dyspozycji maluszków są 2 duże sale dydaktyczno-opiekuńcze. Posiadamy własny ogródek, który jest doskonałym miejscem zabaw na świeżym powietrzu oraz całoroczny zorganizowany w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu Żłobka. Realizowany u nas program edukacyjny został stworzony w oparciu o pedagogikę Marii Montessori oraz metodę „Dobrego Startu”. Nad jego realizacją czuwa wykwalifikowana kadra. Dzieci biorą udział w codziennych zajęciach ruchowych, m.in. rytmice i gimnastyce, w trakcie, których tańczą i śpiewają rozwijając dużą i mała motorykę.
Nasz żłobek to kolorowy, ciekawy świat, w którym dzieci czują się radośnie i bezpiecznie. Kwestia bezpieczeństwa dzieci jest dla nas bardzo ważna. Meble oraz wyposażenie żłobka posiada atesty i certyfikaty potwierdzające normy w zakresie bezpieczeństwa produktów dla dzieci. Lokal Żłobka przygotowywany jest zgodnie z wymogami Powiatowego Sanepidu oraz Powiatowej Straży Pożarnej. Każde dziecko ma dostęp do swojego leżaczka, kocyka i poduszki; jeśli tylko odczuwa zmęczenie może w każdej chwili położyć się i odpocząć.

  • Facebook